به مرکز چند منظوره فردای بهتر خوش آمدید

آخرین رویدادها : شروع ثبت نام کلاس های آموزشی موسسه در رشته های مختلف راه اندازی فرهنگسرای پردیس دانشگاه (بزودی) اجرای برنامه های فرهنگی و هنری مختلف در سال 97 راه اندازی باشگاه چند منظوره فرهنگ ورزشی فردای بهتر با تجهیزات پیشرفته و کادر علمی دانشگاهی(به زودی)

تربیت بدنی

آزمایشگاه فیزیولوژی و تست عضلات
والیبال،فوتبال چمن، فوتسال، بسکتبال، تنیس
دوچرخه سواری، آمادگی جسمانی، تیراندازی، شنا
دومیدانی و ….

فرهنگی و هنری

واحد سمعی و بصری و استدیو ضبط
دوره های مهارت آموزی جهت اخذ دیپلم
دوره های آموزشی تخصصی تئاتر و بازیگری
دوره های کوتاه مدت:موسیقی، نقاشی، تلاوت قرآن و…

واحد اجرائی

کمیته های تخصصی طراحی و اجرا
همکاری با بخش های دولتی و غیر دولتی
طراحی جشنواره، نمایشگاه، سمینار و همایش
هاجرای جشنواره، نمایشگاه، کنسرت، همایش و جشن

فنی و حرفه ای

صنعت ورزش
آموزش مالی و بازرگانی
آموزش برق، الکترونیک و موبایل
آموزش کامپیوتر و فناوری اطلاعات

دوره های آموزشی ترمی و کوتاه مدت موسیقی

کودکان – مقامی – سنتی – پاپ

آموزش نوازندگی سازهای مختلف توسط اساتید مجرب. (سنتور، تنبک، دوتار، گیتار(سبک های مختلف)، پیانو و …)

تنها مرکز رسمی آموزش موسیقی مقامی با حضور اساتید مجرب استانی .

بنیانگذاری،تاسیس و راه اندازی مکتب خانه موسیقی مقامی در سازهای مختلف(دوتار(سبک های مختلف) ، کمانچه ، قوشمه، دایره ، تنبک) برای اولین بار در خراسان شمالی با حضور اساتید مجرب از شهرهای مختلف استان از سال 1396 .

آموزش سازهای مختلف بصورت علمی و اصولی از سنین پاییین، برگزاری کلاس های آواز، تشکیل گروه های موسیقی تخصصی کودکان .

برگزاری مسابقات فصلی برای هنرجویان

بنیان گذار و مجری جشنواره ترکیبی فرهنگی و هنری فردای بهتر

آموزش های فنی و حرفه ای (خواهران _ برادران)

دارای مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور

1.کامپیوتر(ICDL و..)

2. رباتیک(کودکان،دانش آموزان،دانشجویان)

3. تعمیرتلفن همراه

4.فتوشاپ

5.اندروید موبایل وتبلت

6.طراحی صفحات وب

7. پرورش قارچ

8. پرورش پرنده های زینتی

9.حسابداری، بیمه، بازاریابی

10. صنعت ورزش

تیم مرکز چند منظوره فردای بهتر

جواد عبدی

گروه برق و مخابرات

صادق بیرجندی 

گروه تربیت بدنی

وحید رضایی

گروه تربیت بدنی

جواد بهادری

گروه فنی و مهندسی (فناوری مرکز)

میلاد صمدی 

گروه فنی و مهندسی (تلفن همراه)

داوود شیردل

گروه سمعی و بصری

علیرضا اسلامی

گروه هنری (موسیقی)

ساجد ناهیدی

گروه هنری (موسیقی)

حبیب ولیپور

گروه هنری (موسیقی)

قاسم یزدانی

گروه هنری (نمایش)

فاطمه کوهستانی

گروه کامپیوتر

آیدا بدیعی

گروه طراحی و تبلیغات

زهره خوراشاهی

گروه حسابداری

منیره ذوالفقاری

گروه کامپیوتر

آ

واحد طراحی و تبلیغات